AKANLAR BORU KATALOG

AKANLAR BORU

POLİETİLEN ÇÖZÜM MERKEZİ

YENİ TANITIM KATALOGLARIMIZ:

  

 

Yangın hidrant hatları,DSİ gölet sulama hatları,maden sahası su taşıma hatları,içme suyu isale hatları, İLBANK isale hatları, Su deposu,Maslak yapısı Bağlantıları, Sanat Yapısı vana vantuz pompa montajları,

Yeni boru hattı alın kaynak veya elektrofüzyon kaynak veya eski hatların yenilenmesi veya patlamış veya sorunlu kısımlarının tamiri için doğru adrestesiniz…AKANLAR BORU

NEDEN AKANLAR BORU YU TERCİH EDELİM? SORUSUNUN AKLA GELEN CEVAPLARINDAN BAZILARI ŞÖYLEDİR:

1-Akanlar Boru olarak öncelikle sahada işine hakim (projeden ,kaynak yapılmasına, makina arızasından yardımcı ve işi kolaylaştırıcı el aleti ekipman kullanımına kadar tecrübeli) inşaat mühendisi ve polietilen sektörünün her aşamasında bulunmuş tecrübeli ekip ile çalışmaktayız.

2-Sahaya dışarıdan kiralanan,ödünç alınmış 1 makina ile değil kendi makina parkımızda bulunan çok sayıda makina ve ekipmandan gerektiği sayıda gelinecektir.

Şayet iş çok kısa sürede tamamlanması gerekiyor ise 3 adet 5 adet 7 adet 10 adet 15 adet  makina ile sahaya gelinebilinecektir.

Neden çünkü, polietilen borularda özellikle alın kaynak yönteminde soğuma süresi uzun olduğundan bir makina sökülmeden soğuma süresi beklenmelidir.

bir makina ile acele edilip şayet kaynak sıcakken yani gerekli soğuma süresi beklenmeden kaynak sökülür ise daha sonra bu kaynak yerlerinde geriye dönüşü çok zor tamiratlar çıkabilir.

1 makina yerine 3 makina ile aynı işi yaptığınızda kaynağın tamamen soğumasını sağlayabilmekteyiz. Birinci kaynak soğurken Akanlar Boru olarak bizler ikinci kaynağı, ikinci kaynak soğurken üçüncü kaynağı rahatlıkla yapabilmekteyiz. Bunun için Akanlar Borunun  yapmış olduğu kaynaklar tekniğine uygun ve sağlam olmakta hem de iş hızlı ilerleyerek gerekli zaman tasarrufu ile hem şantiye, hem Akanlar Boru, hem ülkemiz kazanç sağlamakta iş verimliliğini en üst seviyede kullanmaktayız.

3-Yapılacak işinizle ilgili ne kadar bilgi verirseniz, Akanlar Boru olarak  en uygun malzeme ve ekipman ile sahaya gelerek bir defada işinizi en sağlam şekilde yapmaktayız

şu malzeme eksik yarın gelelim, kargoya verilsin 2 gün sonra gelsin, şu el aletimiz olsaydı, bize şunu getirin bunu getirin gibi taleplerde bulunmadan tüm yardımcı el aleti makina ve takımlarımızı

yanımızda bulundurarak işimizi tamamlamaktayız.

4-Akanlar Boru olarak yapmış olduğumuz her kaynağın arkasındayız; şayet bizden dolayı bir hata olmuş ise hiç ikiletmeden en kısa sürede eksikliği tamamlamaktayız, Bu geri dönüşümdeki maliyeti hiç aklımızdan çıkarmadığımız için işimizde hata oranı yok denilecek kadar az olmaktadır.

5-Akanlar Boru olarak Alın Kaynak makinalarının hem satışını hem servis hizmetlerini yaptığımızdan şantiyede olabilecek istenmeyen durumlardaki makina arızalarını giderebilmekteyiz

6-Akanlar Boru olarak Boru, ek parça fittings, vana hidrant çelik flanş vs malzemelerin satışını da yaptığımızdan depolarımızda her zaman malzeme tedarikimiz kolaylaşmaktadır. Stoğumuzda o an için bulunmayan ürünleri ise geniş tedarikçi ağımız ile Türkiye’nin her köşesinde kolaylıkla bulup şantiyeye getirtebilmekteyiz

7-Özellikle tamiratlarda ef manşonlar bir nebzeye kadar kolay bulunduğunu düşünsek bile araya kaynatılacak parça boru her yerde satılmadığından bulmak gerçekten zor olmakta emek gerektirmekte ve maliyetlere sebep olmaktadır. Akanlar Boru olarak  ihtiyaç duyulan boruların bir çok çeşidini stoklarımızda bulundurmaya çalışmaktayız.

8-Gerekli hallerde yanımızda alın kaynak makinası da getirerek Akanlar Boru olarak fazladan elektrofüzyon manşon kullanılmasının önüne geçebilmekteyiz. Bunu yanında 2 tane elektrofüzyon manşonla kolaylıkla kısa mesafede yapılacak bir tamiratı da 50 metre 60 metre kazı yapıp borunun üstünü açıp her iki tarafıda sabit olan boruyu alın kaynak yöntemiyle yapmayı da tasvip etmemekteyiz. Bunu yerine çok kısa bir mesafeyi açıp 2 manşonla az kazı ve risk maliyetiyle yapmaktayız.

9-Akanlar Boru olarak konfeksiyon dirsek vs gibi ürünleri üretebildiğimizden aniden ihtiyaç olan ve bulunmasında zorluk çekilen fittings malzemelerini kendi bünyemizde mesai saati dışında dahi olsa kolaylıkla çözebilmekteyiz.

Bunlar işin tekniği ile ilgili olup bir de günümüzde çok önemli olan; insani ve ahlaki uyulması gereken kurallar vardır, her ne kadar sözleşmelerde bu konular yazılsa da Akanlar Boru ve ekipleri olarak bu kuralları özünde yaşayan ve kendisine yapılmasını istenmeyen şeyleri başkasına yapılmamasını hayat prensibi olarak yaşamaktayız.

Şayet bu satırlara kadar okuma zahmetine katlandığınız için sizlere öncelikle teşekkür ediyor belki bir gün tanışıp, işinizi yapıp referans listemize ekleyeceğimiz Akanlar Boru firmasından memnun bir müşterimiz hatta bir dostumuz olma mutluluğunu da yaşama fırsatını elde edebiliriz.

Saygılarımızla

AKANLAR BORU ‘Polietilen Çözüm merkezi’

daha fazla ve ayrıntılı bilgi almak için ana sitemizi ziyaret ediniz

www.akanlarboru.com

 

ayrıntılı bilgi için yazıların üzerini tıklayınız…

1-Boru kazıma el raspası (boru sıyırıcı-skayfer-scraper-pipe scraper 157)

2-Boru temizleme spreyi

3-perfore delikli PE100 boru

4-Barbakan borusu (pvc-pe)

5-Fiber optik kablo muhafaza borusu (kablo çoklayıcı)

6-Koruge kablo muhafaza borusu

7-Konfeksiyon ve enjeksiyon pe100 boru ek parça fittings (dirsek-te-rediksiyon-adaptör,kör tapa çatal, inegal te, eşit te vs.vs….)

8-Alın kaynak makinaları-Elektrofüzyon Kaynak makinaları satış-servis bakım onarım yedek parça

9-Alın kaynak-Elektrofüzyon Kaynak uygulamaları

10-Ef manşonsuz (yama yöntemiyle) kolay boru tamiri, kaynak yerinden kaçıran delinen borular için)boruyu kesmeden, te vs değiştirmeden ef manşon kullanmadan ekonomik tamir yöntemi

11-hazır terfi merkezi imalat ve boru hattı bağlantıları

12-Sulama ve yangın hidrant hatları yapımı ve eski hat değişim ve onarımları

13-Alın kaynak ve elektrofüzyon kaynak yardımcı el aletleri imalatı (otomatik boru kesme giyotini-hidrolik sistemle kolay kesim)

14-çelik Flanş polietilen paslanmaz flanş

15-hdpe krepin (pislik tutucu) süzgeç imalatı (her çap ve ebatta özel ölçülerde isteğe bağlı imalat imkanı)

16-Polietilen ve PP levhalarla her türlü proje bazlı özel imalatlar,depo tank,beton su deposu kaplama vs dahil olmak üzere

17-Polietilen kollektör imalatları 2000mm (2metre ye) ye kadar her çapta

18-Polietilen beton geçiş (vorteksli, flanşlı, su seviye göstergeli) puddle flanges

19-her türlü boru hatları yapımı ve onarımı (her çapta çok adetli makina parkı ile acil kaynak)

 

You may also like...